• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

/Files/images/библио2.jpg

/Files/photogallery/719/slayd1_2.jpg

«Людина, для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною». (В. Сухомлинський)

Бібліотека - це місце, де є безліч книг (художніх, наукових, підручників і т.п.), журналів і газет. Там зберігається мудрість, набута за багато років. Бібліотека – ваша можливість спілкуватися з людьми, з книгою, з улюбленими героями. Всі книги у бібліотеці розташовані і зберігаються на стелажах в потрібному порядку, так що зовсім не складно знайти те, що потрібно учневі. Крім того, на допомогу завжди прийде бібліотекар Поштар Вікторія Володимирівна. Саме вона створила цей затишний куточок. Вона постійно проводить бібліотечні уроки, розказує цікаві та повчальні історії, розповідає про різноманітні книжки. Вікторія Володимирівна вчить правильно читати і розуміти книжку.

/Files/photogallery/IMG-5ce338c201809e30305f0e76f70c55b0-V.jpg

/Files/photogallery/719/1382514548.jpg

З метою підвищення рівня правової культури, в рамках Всеукраїнського тижня права бібліотекар школи Поштар В.В. підготувала усний журнал для учнів 8 класу «Знай свої права». Учні вдало коментували вислови відомих філософів про права людини і прийшли до висновку, що свобода – не є вседозволеністю, що вона дає право робити все те, що не шкодить іншим. Старшокласники під час проведення години спілкування «Закон і ми» не лише показали уміння правильно та швидко відповідати на поставлені запитання щодо кримінальної відповідальності неповнолітніх, а й вірно розв’язували юридичні задачі, зміст яких нагадував складні життєві ситуації.

/Files/photogallery/719/P1011319.JPG

/Files/photogallery/719/IMG-4fb9ee729fdb3254b19f86cccf447a83-V.jpg

/Files/photogallery/733/P1011456.JPG

Є люди, як свічки,- згорають, відходять у небуття. Є люди, як зірки,- горять і світять все життя. Зіркою такої величини для всіх українців є поетеса Леся Українка. Кожним словом, кожним променем думки, кожним болем своїм живе в душі нашого народу ця людина. 25 лютого, у день народження поетеси, бібліотекар нашої школи Поштар В. підготувала виставку творів поетеси. Старшокласники на великій перерві читали вірші Лесі Українки для учнів школи.

/Files/images/svyata/завантаження.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 450

Коментарi