• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Профорієнтаційна робота

/Files/images/Prof_banner.jpgwym-1514920746739

Proforientator.info – це безоплатна допомога у виборі професії!!!

/Files/images/students-ua.jpg

Профорієнтація. Зроби правильний вибір

Організація та зміст професійної орієнтації молоді. Частина 1

Організація та зміст професійної орієнтації молоді. Частина 2

Профорієнтаційна робота у школі

/Files/images/P4050292.JPG

Вибір професії - один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Від вибору професії у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя. Професійна інформація - дає змогу учням ознайомитися з різними професіями, з вимогами, які ці професії висувають до людини, а також. де ними можна оволодіти. Учні Ставівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Варнавська Анастасія та Вовк Владислав разом з соціальним педагогом Бурдик Вірою в день «Відкритих дверей» відвідали Київський університет імені Бориса Грінченка. Студенти – магістри ознайомили учнів з спеціальностями, які можна отримати в даному ВУЗі. На базі навчального закладу з присутніми учнями був проведений тренінг «Лідерство на всі віки». Доцент кафедри теорії та історії педагогіки Людмила Варначева ознайомила присутніх з рисами характеру і навичками сучасного лідера, розповіла як організувати прес – конференцію, якими якостями повинен володіти волонтер. Студенти даного вузу провели для учасників анкетування «Чи можете ви стати лідером?» та ігри на розвиток лідерських якостей.

/Files/images/P1010289.JPG

Екскурсія до Державного авіаційного музею

В юнацькі роки випадає найбільш відповідальний момент в житті молоді - це вибір професійного шляху, який має кардинальне значення для всього подальшого життя. Причому цей вибір необхідно зробити ще у період навчання в школі. Тому, своє майбутнє юнаки та дівчата повинні визначити ще задовго до останнього шкільного дзвоника, а тут замало порад батьків, вчителів, друзів, необхідна допомога кваліфікованих спеціалістів та відвідування підприємств самими учнями. Саме з такою метою було організовано екскурсію для учнів 9 – 11 класів Ставівської ЗОШ І – ІІІ ступенів до Державного музею авіації в м. Київ 18 вересня 2014 року. Наш земляк, викладач Національного авіаційного університету, Наконечний Петро Андрійович ознайомив учнів нашої школи з історією розвитку авіації. Організував екскурсію вчитель захисту Вітчизни Шепелявенко М.М.

/Files/images/DSCF1926.JPG

/Files/images/DSCF1927.JPG

Екскурсія на кондитерську фабрику "Рошен"

Учні 4 класу Ставівської ЗОШ І – ІІІ ступенів дуже люблять подорожувати. За час навчання в школі побували в цікавих місцях Києва та області. Звичайно ж, надихає, допомагає, підказує, вміло керує ними їхній класовод Анкуца Людмила Вікторівна. Вона розуміє, що екскурсії значно розширюють кругозір учнів, їх знання про оточуючий світ, глибше знайомлять дітей з різними професіями. Коли мова зайшла про екскурсію на Київську кондитерську фабрику «Рошен» та у дельфінарій, то діти з радістю вигукнули: «Ми - за». Четвертокласники ще далекі від вибору професії, але правильно проведена серед них профорієнтаційна робота повинна стати основою, на якій в подальшому будуть розвиватись професійні інтереси та наміри школярів у старших класах. Дітей треба поступово вводити у світ професій. Однією з форм профорієнтаційної роботи є проведення екскурсій на виробництво. Екскурсія вдалася: учні ознайомилися з процесом виробництва шоколадних цукерок, побачили, як автомати – роботи вправно пакують цукерки в коробки, попрацювали дегустаторами тортів, отримали солодкі подарунки. Діти також побували у дельфінарії, де спостерігали за різними трюками, які виконували дельфіни та морські котики. Байдужим до цих розумних тварин бути не можна. Отримали шквал задоволення. Додому повернулися трішки стомленими, але щасливими.

/Files/images/IMGP1929.JPG

Турнір знавців професій

28 жовтня 2018 року у Ставівській школі відбувся профорієнтаційний КВК «Турнір знавців професій». У конкурсі «Візитка» кожна із команд розкрила свою індивідуальність. Команди: «Квін-тріо» - 8 клас, «Укропи» - 10 клас, «М’ясорубка сміху» - 11 клас активно змагалися за титул переможця. У «Рекламі професій» коротко, дотепно, влучно, з використанням малюнків, музики, віршів кожна команда презентувала одну з професій, актуальну в сфері сільського господарства. Веселі та жартівливі пісні, танці під час конкурсу «Домашнє завдання» не залишили нікого байдужим. Журі вкрай важко було визначити переможця. Перше місце виборола команда «М’ясорубка сміху», з невеликим відривом друге місце посіла команда «Квін-тріо», а третє – команда «Укропи». Учасники гри отримали грамоти та бурхливі оплески глядачів.

/Files/images/P1011100.JPG

/Files/images/P1011103.JPG

/Files/images/P1011106.JPG

/Files/images/P1011122.JPG

Читати в документі: "10 найбільш затребуваних професій в Україні"

Довідник вищих навчальних закладів України

Довідник абітурієнта

Кiлькiсть переглядiв: 829

Коментарi